Nákupní taška

Nákupní taška:

0 položek za 0

Přihlášení:

RegistraceZapomenuté heslo

Platební karty
Toggle menu
www.etrafika.cz
Naše kamenné prodejny
Kamenné prodejny
Shop roku
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vobořil Petr

Petr Vobořil (*1971, Česko)
Původně truhlář, jehož k dýmkařskému řemeslu přivedla jak láska ke dřevu  tak i těžký úraz páteře, kdy musel své truhlářské řemeslo pověsit na hřebík. Ruční výrobou dýmek se zabývá  od roku 2007. Fascinuje ho nekonečná škála technik, nutná preciznost práce a hodně místa pro vlastní fantazii. Pro vlastní výrobu používá italský briár nejvyšší kvality a akrylové nebo ebonitové náustky doplňujě přírodními materiály a stříbrem.  I on je tvůrcem jednoho ročníku klubové dýmky PipE-clubu Dýmka.net.
Na přelomu roku 2012 a 2013 doplňuje svou značku VP modrým bodem lemovaným žlutým kovem. Dílnu má ve Voticích u Benešova  a také zde vlastní  také malou pizerii, kde  své dýmky prodává. Případné návštěvy tak mohou spojit návštěvu díly s nasycením svých žaludků.

Petr Vobořil (*1971)
Originally cabinetmaker which way to pipe handicraft was partly his love to the wood just as serious spine injury. After recovering he had to give up  his prime job and from 2007 started the pipe making. He is fascinated by endless variety of craftsmanship, accuracy and the space for his own phantasy. His workshop is at Votice near Benešov, here he owns small but famous pizzeira where he also sells his pipes.
As the turn of the years 2012 and 2013 is his mark VP completed with blue spot lined by yellow metal.

Pro vyhledání dýmky podle detailních parametrů použijte
Podrobné vyhledávání dýmek

 
Strana:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ministerstvo zdravotnictví varuje:
kouření způsobuje rakovinu

	
	
	
	
	

Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let.
Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Souhlasím